Ogłoszenia kobiet

img

To zwykły chłopak, który ma swoje potrzeby i che jest spełniać.

Autorze wszem i wobec kocham cię jakkolwiek to brzmi ^^ Mam nadzieję, że się nie wypali. Jak na pierwszy raz, to całkiem dobrze sobie poradził :D.

Ma swoje potrzeby i teraz ma kogoś kto może je do końca spełnić. I Natan niech się niczym nie martwi. Po naszej wczorajszej przygodzie, na stole zostały białe dowody.

Gabriel spojrzał na stół i obaj oblaliśmy się rumieńcem. Zaraz za mną szedł Gabriel z patelnią jajecznicy i talerzem z tostami. Pocałowałem go jeszcze raz, stając na palcach, aby dosięgnąć szyi.

Przywitałem Leo, krótkim podrapaniem za uchem i stanąłem w drzwiach kuchni. Usłyszałem odgłosy w kuchni i ciche pogwizdywanie. Gdy rano się obudziłem, Gabriela nie było w łóżku.

Poczułem jeszcze, że Gabriel przykrywa nas kołdrą. Przerwaliśmy, aby złapać oddech i próbowaliśmy uspokoić nasze wydechy. Położyliśmy się obok siebie i całowaliśmy się.

Pokiwałem głową, bo nawet nie miałem siły nic powiedzieć. Jak jego ciałem wstrząsnęły spazmy poorgazmowe. Objął mnie mocno, a drugą ręką zjechał do mojego krocza.

Ocieraliśmy się ciałami, czułem jego ciężar na swoich plecach. Ponownie oparłem się stół, a Gabriel zaraz za mną. Nasze ruchy bioder stały się synchroniczne, aż w końcu złapaliśmy wspólny rytm.

Poczułem jego ciepło ciała, które coraz bardziej zbliżało się do moich pleców. Ugryzł mnie w szyję, a dłońmi zjechał w dół. Usłyszałem jak rozpakowuje prezerwatywę i nakłada ją na siebie.

Jedynie światła latarni pozwalały coś dostrzec. Wszystkie te bodźce były wiele silniejsze niż za dnia.

  • Seks telefon Seks telefon
  • Następna będzie Mołdawia lub któryś Następna będzie Mołdawia lub któryś
  • Serwis społecznościowy dla dorosłych Serwis społecznościowy dla dorosłych
  • Jesteśmy do twoje dyspozycji 24/7 tworzymy nowoczesny serwis Jesteśmy do twoje dyspozycji 24/7 tworzymy nowoczesny serwis
  • Naukom humanistycznym nic co ludzkie Naukom humanistycznym nic co ludzkie